Wróżka Ela zadba wraz z Tobą o zdrowie

 

Zdrowie jest dla nas niezwykle istotne, dla wielu najważniejsze. A dla tych, którzy nie przywiązują do niego wielkiej wagi, staje się nadzwyczaj istotne, gdy zaczyna szwankować. Wielu z moich Klientów prosi o wróżbę dotyczącą zdrowia - zarówno tu i teraz, jak i w przyszłości. Pytacie o zdrowie swoje, jak i swoich najbliższych. Większość z Was jest w dobrej kondycji, ale interesuje Was, czy zdrowie będzie Wam nadal dopisywało, czy powinniście się czymś jednak zapobiegawczo zainteresować.

Karty nie stawiają diagnozy

Musisz wiedzieć, że ani Karty Anielskie, ani Runy nie postawią Ci medycznej diagnozy, jak lekarz. Zasugerują tylko, by zrobić jakieś testy, czy badania profilaktyczne. Karty mogą zwrócić uwagę na fakt, że żyjesz zbyt nerwowo, w Twoim życiu nie ma harmonii, jesz nieregularnie, pijesz mało wody, nie ruszasz się, źle sypiasz. Karty to wszystko powiedzą, ale, rzecz jasna, nie wyleczą Cię. Jeśli ich posłuchasz, zmienisz styl życia, czy pójdziesz do lekarza, zdrowie będzie Ci służyło przez długi czas. To Twój wybór.

Centra energetyczne w ciele i równowaga w każdej sferze życia

Zdrowie fizyczne i emocjonalne każdego człowieka zależy od energii poszczególnych czakr znajdujących się w organizmie. Czakra to, prosto mówiąc, centrum energetyczne, które pobiera, magazynuje i przekazuje energię potrzebną organizmowi do funkcjonowania. Przez lęki, złe doświadczenia, stresy, czy przeżyte traumy lub szokujące zdarzenia energetyka czakr zostaje zakłócona, co w efekcie wywołuje zmienne stany emocjonalne, czy chorobę danego odcinka ciała, za który odpowiada dana czakra.

 

 

Praca z czakrami

Pomagając moim Klientom w odzyskaniu zdrowia, koncentruję się na pracy z 7 głównymi czakrami, choć w ludzkim ciele jest ich bardzo dużo. Ciekawe jest, że w czakrach przechowywana jest przyczyna, która doprowadziła do powstania danej choroby, czy problemu, z którym człowiek się boryka.

Aby w pełni cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym, można korzystać z wielu sposobów odblokowania energii krążącej w czakrach. Ja proponuję moim Klientom medytację z czakrami, prosząc Anioły o doładowanie energią lub usunięcie zaistniałych w danej czakrze blokad. Medytacje te są całkowicie bezpieczne. Zapraszam Was do lektury mojego artykułu „Słaba pamięć i pajęczyna - medytacja”. W tym artykule piszę o oczyszczaniu, uzupełnianiu energii w czakrach z pomocą Archanioła Metatrona.

Czakry pozwalają odkryć przyczynę wielu problemów

Pracując z czakrami, możemy często uświadomić sobie różne trudne doświadczenia, czy wspomnienia, ukryte głęboko w podświadomości. Pracując z czakrami i Aniołami możemy usunąć je z podświadomości, zlikwidować dręczący nas ból i dojść w ten sposób do zdrowia fizycznego oraz emocjonalnego.

W moim artykule „Równowaga energii w czakrach to lepsze życie” opisałam problemy łączące się z blokadami czakr, by przybliżyć kwestię tym, którzy się z nią jeszcze nie spotkali.

 

 

Moje widzenie aury, a Twoje zdrowie

Widzę aurę, co pomaga mi zwrócić Twoją uwagę na problemy zdrowotne. Aura to, w dużym uproszczeniu, pole energetyczne, które otacza każdy żywy organizm - od roślin, przez zwierzęta, aż po ludzi. Każdy z nas ma aurę, ale bardzo niewielu potrafi ją zobaczyć. Aura jest kolorowa, ma różne natężenia barw.

Jeśli jesteś chory, w danym narządzie zmienia się energia i, co za tym idzie, kolor aury. I to właśnie widzę, gdy patrzę na moich Klientów. Jeśli masz, np., problem z wątrobą, zobaczę to, nawet, jeśli rozmawiamy przez telefon, czy Skype. Widzę to jako uciekającą z danego miejsca energię, swoistą wyrwę w Twoim ciele energetycznym. Stąd mogę Ci podpowiedzieć, że warto zwrócić się do lekarza, pójść na badania i sprawdzić dany organ oraz stan zdrowia, nim dojdzie do konkretnej choroby.

Niezwykłym jest to, że widzę sygnał wysyłany przez Twoje ciało, które jeszcze nie choruje. Ale ja już wiem, co Cię spotka, jeśli nie zainterweniujesz odpowiednio wcześniej. Choroba może się pojawić nawet i po pół roku, czy roku od naszego spotkania lub rozmowy. Moje widzenie aury pozwala mi pomóc Ci wiele wcześniej, niż Twoje własne ciało da znać, że coś złego się dzieje.

Karty Anielskie i Runy pomagają mi widzieć Twoją aurę

Jeszcze dwie kwestie - zarówno Karty Anielskie i Runy wzmacniają moje widzenie aury, braku równowagi w danym narządzie, czy organie. Kiedy rozkładam karty, widzę w nich to, co zobaczyłam w aurze. Karty wspomagają moje spostrzeżenia. 

Widzę jednak tylko aurę tych osób, którym mogę w jakikolwiek sposób pomóc. Jeśli jednak nie widzę Twojej aury, mogę pomóc Ci, rozkładając Karty Anielskie, czy Runy. Stojąc z boku, widzę z pomocą kart więcej niż Ty, będący w centrum swoich zdrowotnych problemów. Widzę ich przyczyny i możliwe rozwiązania. Od Ciebie, oczywiście, zależy, czy zastosujesz się do moich rad.

Jeśli interesuje Cię zagadnienie czakr, zapraszam do przeczytania fragmentu mojej książki.