Wróżka Ela doradzi Ci w kwestii uczuć

 

Kiedy ludzie są zakochani lub szczęśliwi w związku, patrzą na życie „przez różowe okulary”. Są odporniejsi na stres, łatwiej dokonują wyborów, radzą sobie z trudnymi decyzjami, bo wiedzą, że w tym wszystkim nie są sami.

Kiedy pojawiają się wątpliwości, czas na rozmowę z wróżką

W chwili, kiedy w związku coś zaczyna się psuć, czy pojawia się nuda lub stagnacja, ludzie często przychodzą do wróżki, by zapytać, co dalej. Zadają przeróżne pytania odnośnie miłości i uczuć. Interesuje ich, np., co myśli, czuje, planuje partner, czy partnerka? Czy jest uczciwy i wierny? Pytają, co się stanie z rodziną, kiedy któreś z nich zdecyduje się odejść, bo nie może się już w związku odnaleźć? Tacy ludzie borykają się z bardzo trudnymi dylematami. Pojawia się mnóstwo wątpliwości. Czy należy zostać i męczyć się razem ze względu na dzieci, wspólny kredyt, czy zdobywany latami majątek? Czy należy ciągnąć katastrofalny i toksyczny związek w imię jakiegoś nieokreślonego dobra? Czy warto godzić się na nudę i obojętność partnera?

Inni boją się, że sami nie dadzą sobie rady. Obawiają się zmian i wolą niczego nie ruszać, gdyż z góry zakładają, że zmiana przyniesie wyłącznie pogorszenie sytuacji. Dalej tkwią w związku, który nie przynosi szczęścia.

Życzliwe karty przyniosą Ci odpowiedź

Jeśli sam nie potrafisz uporać się z takimi dylematami, możesz zapytać o radę Karty Anielskie, czy Runy. Możesz sprawdzić, jaka decyzja będzie najlepsza i najszczęśliwsza zarówno dla Ciebie, jak i rodziny oraz dzieci. Jeśli zdecydujesz się na rozstanie, karty powiedzą Ci, czy znajdziesz nowego, odpowiedniego partnera i czy nowy związek przyniesie Ci szczęście oraz spełnienie. Jeśli z kolei zdecydujesz się kontynuować toksyczny związek, karty również pokażą Ci, co Cię czeka.

Karty zawsze proponują jakieś dobre wyjście z sytuacji. Pomagają znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące uczuć w związku, narzeczeństwie, czy w przyjaźni. Oczywiście, ich podpowiedzi to zawsze sugestie. To, co zrobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli z kolei nie podejmiesz żadnych decyzji, nie licz na to, że coś zmieni się na lepsze, od tak po prostu. Sama wizyta u mnie, czy rozmowa przez Skype lub telefon, to dopiero początek drogi.

 

 

Karty Anielskie i Runy doradzają w uczuciach osobom w każdym wieku

Zgłaszają się do mnie ludzie w różnym wieku - zarówno młodzi, jak i starsi, mający nawet 70 lat. Tu nie ma granicy wieku, bo każdego dręczą zawsze te same pytania. Ludzie boją się samotności, starości w odosobnieniu, stąd czasem wolą wybrać trudniejszy związek, byle nie zostać samemu.

Współczesna wróżka uświadamia ludziom, że na miłość jest czas i miejsce niezależnie od wieku, na każdym etapie życia potrzebujemy miłości i kogoś, kto będzie obok nas. Moim zadaniem jest uświadomić Ci, że masz prawo do miłości niezależnie od tego, ile masz za sobą doświadczeń.

A jeśli czujesz, że nie zasługujesz na miłość, popracujemy i nad tym. Widocznie nie kochasz samego siebie i nie chcesz pozwolić sobie na uczucie, którym może obdarzyć Cię druga osoba.

Jeśli jednak wcale nie chcesz rozmawiać o uczuciach, mamy wiele innych kwestii do omówienia. Zawsze uszanuję Twoją decyzję.

Historia z życia wzięta

Czasem pojawiają się i inne problemy. Skoro każdy człowiek ma prawo do szczęścia, musi pamiętać, by być wiernym własnym uczuciom, nie pozwolić ingerować w swój związek rodzinie, czy przyjaciołom. Zdarzają się sytuacje, że ludzie stają wobec trudnego dylematu - czują, że są sobie przeznaczeni, jednak obawiają się nieakceptującej ich związku rodziny. Pytanie, jak rozwiązać taki kłopot? Przykładem niech będzie historia moich młodych Klientów.

 

 

Miłość od pierwszego wejrzenia nie musi być złudą. Młodzi ludzie poznali się na Andrzejkach. Dziewczyna nie chciała iść na imprezę, ale ostatecznie dała się namówić. Tam spotkała mężczyznę, który zawrócił jej w głowie. Oboje nie widzieli poza sobą świata, czuli się szczęśliwi. Niestety, ich rodziny były bardzo przeciwne związkowi. Młodzi ludzie przyszli do mnie po radę, by spojrzeć w karty. Chcieli sprawdzić, czy ich uczucie przetrwa próbę czasu, czy ulegną presji rodzin. Karty pokazały, że czeka ich długa i ciężka droga, dorabianie się, powolne budowanie związku. Karty powiedziały też, niestety, że rodziny nie zaakceptują ich związku przez wiele lat. Młodzi ludzie zdecydowali jednak postawić na swoim, zamieszkali razem i wspólnie pokonali wiele życiowych przeszkód. Zawsze mogli na sobie polegać. Rodzice zaakceptowali decyzję swoich dzieci dopiero po wielu latach, gdy sami zaczęli podupadać na zdrowiu i ze zdumieniem zdali sobie sprawę, że nie znają własnych wnuków.

Karty miały słuszność - nie jest istotnym to, co sądzą inni. Trzeba słuchać siebie i swojego serca.

Wiele z życia wziętych historii o różnego typu związkach opisałam w swojej drugiej książce „Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów”. Zapraszam do lektury.

Seanse, w czasie których porozmawiamy o Twoich uczuciach

Możesz ufnie otworzyć się przede mną, opowiedzieć o swoich miłosnych dylematach i bez skrępowania zadać mi każde pytanie, które jest dla Ciebie ważne. Nie ocenię Cię, nie skrytykuję, bo sfera uczuć każdego z nas jest skomplikowana. Chodzi mi o Twoje szczęście, o to, byś znalazł drugą połówkę, człowieka, który da Ci poczucie bezpieczeństwa i partnerstwa. Kogoś, kto stanie się Twoim przyjacielem. Poszukamy Go wspólnie, zaglądając w karty, które zawsze przynoszą pociechę i dają najlepsze rozwiązania lub podpowiadają, co trzeba zrobić, by związek był przez długie lata szczęśliwy.