Wróżenie z kart

 

Niezależnie od tego, jak bardzo rozwinięta jest cywilizacja, jak szybko postępują zmiany w czasach, w których żyjemy, człowiek od zawsze jest taki sam. Ma te same marzenia, plany, uczucia, dręczą go identyczne problemy. Niezależnie od epoki, w której żyje, człowiek pragnie wiedzieć, co go czeka. I chodzi tu o odpowiedzi na pytania dotyczące każdej sfery życia. Dlatego ludzie od zawsze zasięgają rad i pomocy kart, próbując zgłębić tajemnice przyszłości i losu.

Karty podpowiadają najlepsze rozwiązania

Im szybciej rozwija się świat, tym mocniej ludzie szukają odpowiedzi na pytania dotyczące ich życia. Czasem wybory, przed którymi stajemy, są na tyle trudne, że nieodzowne staje się wsparcie kogoś, kto popatrzy na problem z zupełnie innej perspektywy, bez emocjonalnego zaangażowania. Stąd moja wieloletnia praca z kartami Anielskimi i Runami skupia się na poszukiwaniu przyczyny danego problemu i możliwości jego rozwiązania. Analizując przesłanie kart, zawsze podpowiadam dobre rozwiązania i sposoby wyjścia z kłopotów.

W trakcie seansu opisuję moim Klientom ich obecną sytuację, problem, który ich dręczy, a odczytując znaczenie kart, odkrywam przed Nimi bliższą, czy dalszą przyszłość. Od razu trzeba zaznaczyć, że każdy sam decyduje o tym, jakie rozwiązanie wybierze. Może zgodzić się na sugestie i podpowiedzi kart, może je również zbagatelizować.

 

 

Tylko od Ciebie zależy wybór dróg, którą podpowiedzą karty

Zdarza się czasami, że człowiek nie jest gotowy podjąć w danym momencie decyzji, którą podsuwają karty, choć dobrze wie, że to jedyna słuszna droga. Na przykład w nieszczęśliwym związku, gdzie istnieje relacja kat-ofiara, jedno boi się, że nie da rady odejść, że nie poradzi sobie z rozwodem, samotnym wychowywaniem dzieci, z ewentualnymi kredytami, itp. Takie sytuacje wstrzymują przed rozwiązaniem problemu, przed działaniem. Taki człowiek nie jest gotowy na podjęcie radykalnej decyzji. Wtedy karty pokażą mu, co będzie, jeśli zostanie w toksycznym związku, jaka przyszłość go czeka. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się zrobić ważny krok i wyzwolić się z toksycznego związku, karty również podpowiedzą mu, jaka będzie przyszłość.

Karty są życzliwym, choć bardzo szczerym doradcą. Pokażą bez ogródek to, co może się zdarzyć, jeśli ktoś nie będzie dbał o własne życie. Wesprą też w dobrych decyzjach, ostrzegą przed błędami. Zawsze z ich pomocą znajduję najlepsze rozwiązanie, ale ostateczną decyzję każdy podejmuje sam.

Odkryj i usuń przyczynę problemu, a odzyskasz równowagę

Ważne jest również to, że karty potrafią odkryć przyczynę danego problemu, która jest jego podłożem. Nie da się, niestety, rozwiązać problemu, nie usuwając przyczyny. Inaczej sprawa zostanie załatwiona tylko pobieżnie, powierzchownie i po jakimś czasie wróci do nas z większą siłą, zmuszając do jeszcze dotkliwszych poszukiwań. Czasem możesz czuć się jak w zaklętym kręgu - dana kwestia wraca i wraca z uporem. Znaczy to tyle, że trzeba usunąć jej przyczynę, a wszystko się rozwiąże.

Karty są w stanie podpowiedzieć wyjście z kłopotu, bo, jako takie, są człowiekowi przychylne. Ja zaś, odczytując ich przesłanie, staram się znaleźć w nich dobre rozwiązanie każdej sytuacji.

 

 

Jak mogę Ci pomóc?

Jestem wróżką nowoczesną, bo twierdzę, że wróżka musi być po części psychologiem, po części przyjacielem, przewodnikiem i doradcą. Nigdy nie zapominam o tym, że, nade wszystko jestem człowiekiem, więc z wielkim szacunkiem i empatią odnoszę się do Twoich problemów. Rozumiem, jak to jest czuć się bezradnym, bezsilnym, bez wsparcia. Wiem, jak to jest nie mieć nadziei na rozwiązanie kłopotu i na lepszą przyszłość. Zdaję sobie doskonale sprawę z faktu, że, gdy żyjesz w zamkniętym świecie swoich problemów, bardzo ciężko znaleźć odpowiednie słowa, by dać sobie nadzieję. I w tej sytuacji jestem do Twojej dyspozycji. Mam dla Ciebie dobre słowo, dobrą radę, wspartą mądrością kart. Razem damy Ci siłę, nadzieję i wiarę, że sobie poradzisz. Dopiero wyposażony w taki „pakiet” niezwykle pozytywnej energii, wyjdziesz ode mnie (lub zakończymy seans przez Skype i telefon) z nowymi nadziejami i pełnym przekonaniem, że sobie poradzisz. Bo w życiu da się rozwiązać każdą sytuację. Trzeba tylko mieć kogoś, kto to rozwiązanie podpowie. I temu służą właśnie seanse z dającymi wsparcie Kartami Anielskimi i Runami. Temu służy też kontakt ze mną, z nowoczesną i przyjazną wróżką – Twoim życzliwym doradcą, Elą Ellis.

 

Przejdź do oferty