Elżbieta Ellis - Autorka

Wielu ludzi nosi w sobie ogromny potencjał, który odkrywa się w dojrzałym wieku. Tak właśnie było ze mną. Nigdy wcześniej nie myślałam, że wydam dwie książki, które pomogą innym znaleźć drogę wśród życiowych meandrów i zawieruch. Założyłam, że jeśli za sprawą swoich publikacji pomogę choćby jednemu człowiekowi, ogrom pracy związany z ich napisaniem będzie wart poświęconego im czasu.

Pierwsza z moich książek, „Medytuj z Aniołami”, powstała inspirowana moją wielką miłością – medytacjami.

Medytacja to niezwykłe doświadczenie, które wnosi w życie równowagę między ciałem, umysłem, a emocjami. Medytacje z Aniołami są absolutnie bezpieczne, za ich sprawą człowiek podłącza się do kosmicznej energii.

Pisząc książkę „Medytuj z Aniołami”, chciałam nauczyć medytacji tych, którzy, przede wszystkim, potrzebują wyciszenia, szukają w sobie rozwiązania problemów, chcą lepiej poznać własną naturę.

By łatwiej było medytować, do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami dedykowanymi kobietom i mężczyznom.

Słowo o książce – z recenzji:

"Dla kogoś takiego, jak Elżbieta Ellis, która już od prawie czterech dekad bada świat kart Tarota i kart Anielskich, medytacje z Aniołami są jednym z najgłębiej przeżywanych doświadczeń.

Wieloletnia praca z klientami, przyjaciółmi i rodziną - ludźmi poddającymi się sile Opiekuńczych Świetlistych Istot - zaowocowała niniejszą publikacją. Jest ona swoistym zapisem prawdziwych doświadczeń wielu osób, które miały szansę powędrować wraz ze swoim Aniołem Stróżem w głąb siebie.

Książka, wraz z dołączoną do niej płytą, dzięki której każdy zatopi się w medytacji, pomoże zrozumieć własne życie, odkryć tajniki duszy i osiągnąć najcenniejszy dla człowieka stan - wewnętrzny spokój."

Druga książka – „Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów”, powstała jako swoisty, choć drobinę przekorny poradnik. Ścierają się w niej dwa światy, dwa zupełnie odmienne myślące i odbierające rzeczywistość obozy – ezoterycy i racjonaliści.

Publikacja pokazuje dwa spojrzenia na związki. Podpowiada, jak dbać o szczęście, miłość, jak realizować się w partnerstwie. Każdy rozdział skonstruowany jest podobnie, życiowa historia rozpatrywana jest z dwóch perspektyw: analizowana przez rozkład kart Anielskich oraz omawiana z punktu widzenia psychologii.

Pisaniu książki towarzyszył podstawowy zamysł – sprowokować do uśmiechu, wzruszenia, a przede wszystkim refleksji nad własnym życiem. Bo przecież kochanie drugiego człowieka wcale nie jest proste.

Słowo o książce – z recenzji:

"Większość z nas marzy o tym, by znaleźć swoją drugą połowę, być szczęśliwym w miłości, razem przeżyć najwspanialsze chwile.

Ta niezwykła książka opisuje codzienne relacje w związku dwojga ludzi, trudy oraz sytuacje awaryjne, czy niemożność porozumienia z ukochaną osobą. Opisuje je, co ciekawe, z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw - z jednej strony Aniołowie radzą, jak uratować związek, kształtować przyjaźnie, jak rozpalać namiętność. Z drugiej, do tej samej życiowej sytuacji odnoszą się rady z pogranicza psychologii i życiowego doświadczenia.

Sprawdź, jak te dwie, na pozór zupełnie nieprzystające do siebie przestrzenie - metafizyczna i skrajnie racjonalna - komentują ten sam życiowy dylemat. Tu znajdziesz różne rozwiązania codziennych, znanych każdemu z nas problemów, na które napotyka związek.

W książce odnajdziesz siebie, swoje niepokoje i zawirowania uczuciowe i znajdziesz proste rady Aniołów, jak uleczyć uczucia i odnaleźć to coś szczególnego w szczęśliwym partnerstwie.

Ten, z jednej strony ogromnie poważny, a z drugiej nieco przekorny, swoisty poradnik pokaże Ci zupełnie nowe spojrzenie na związki, miłość, zaufanie i przyjaźń."