Najnowsze wpisy

Miłość - Horoskop na 2020 dla wszystkich znaków Zodiaku

Każdemu zależy na tym, by być szczęśliwym w miłości i w związku. Jak będą wyglądały Wasze sercowe sprawy w pierwszym półroczu 2020, powie Wam horoskop w pigułce, stworzony przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku. Mam nadzieję, że poczujecie się wsparci radami i sugestiami kart Runicznych i Anielskich, wiele silniejsi i zmobilizowani do budowania trwałych i dobrych związków. Czekają Was przeróżne miłosne doświadczenia – żyjący w stałych związkach będą musieli zadbać o ich pogłębienie,...

Finanse - Horoskop na 2020 dla wszystkich znaków Zodiaku

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale na pewno dają wolność od przeróżnych problemów. Dlatego, moi Kochani, przygotowałam dla Was finansowy horoskop na pierwsze półrocze 2020 roku dla wszystkich znaków Zodiaku. Przekonajcie się, co zapowiadają Wam karty, przed czym ostrzegają, komu i w jakim czasie doradzają inwestycje. Mam nadzieję, że wsparci mądrymi radami kart Runicznych i Anielskich będziecie zawsze mądrze postępowali ze swoimi pieniędzmi.

Życzenia Noworoczne na 2020 rok

Kochani, wszelkiej doskonałości w Nowym Roku! Moje życzenia dla Was uzupełnia uroczy wiersz Cathariny Elisabeth Goethe. Mam nadzieję, że skłoni Was do refleksji i wprowadzi w doskonałych nastrojach w Nowy Rok. Pamiętajcie, że taka zmiana daty jest też tożsama ze zmianą otaczającej nas energii. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w sobie mnóstwo sił i zapału do dotrzymania noworocznych postanowień. Życzę Wam niezapomnianego Nowego Roku.

Noc sylwestrowa

Każdy z nas odtwarza bardzo często, nawet po długich latach, romantyczne chwile, które zapadły mu w serce i pamięć. Ciekawym jest to, co rozumiemy przez słowo „romantyczne”. Takich chwil mogą być dziesiątki, a czasem wraca do nas jedno, głęboko zakorzenione w nas przeżycie i wspomnienie. To może być taniec, pocałunek, spotkanie. Opowiem Wam dziś pewną historię sprzed, aż 47 lat. Ciekawe, dlaczego ta właśnie historia wraca rok po roku do mojej Klientki.

Wigilia u trzech sióstr

Wigilia jest dla wszystkich czasem bardzo szczególnym. To moment, kiedy ludzie wybaczają sobie to, co złe, otacza ich aura miłości i przywiązania. Taka jest Wigilia w domach trzech sióstr, o których opowiada mój artykuł. Przeczytaj, co gości na ich stołach, jakie pyszności się tam pojawiają, jak bliscy spędzają wspólnie czas. Wigilia powinna być czasem miłości i rodzinnego ciepła. Mam nadzieję, że i w Waszych domach ten czas jest równie wyjątkowy.

Jakie nowości na You Tube przygotowała dla Was wróżka Ela Ellis w 2019 roku

9 lat temu skończyłam swoją przygodę z You Tube. Po latach jednak okazało się, że wielu moich Klientów oraz ludzi oglądających kanał chciało, bym wróciła do tradycji nagrań. Na razie poszłam jednak w nieco innym kierunku. Nie tworzę dużej ilości filmów, a podcasty – dłuższe i krótsze. Zapraszam wszystkich serdecznie do ich przesłuchania. Znajdziecie tam też medytacje, które pozwolą Wam sprawnie rozwiązać przeróżne życiowe problemy. Na moim kanale na YouTube jest też odnowiona medytacja z...

Nostalgia, zachwyt i radość, że żyję, że chodzę, że…

Trzeba, jak przekonuje życie, dużo doświadczyć, przeżyć, a rozumieć jeszcze więcej, by nauczyć się być szczęśliwym. Na nieszczęście, szczęśliwi jesteśmy w dużej mierze tylko wtedy, gdy spotykają nas bardzo dobre sytuacje, niespodziewane, a wyczekane rozwiązania, bardzo spektakularne osiągnięcia i zwycięstwa nad światem. Ale takie szczęście jest ubogie, bo przychodzi rzadko i trwa krótko. Dlatego trzeba uczyć się cieszyć każdym drobiazgiem. Nawet wtedy, kiedy codzienność wcale nie zdaje się...

Karta miesiąca grudzień 2019 Runa 17 Tiwaz

Ostatnia w tym roku karta miesiąca, Runa Tiwaz, na pierwszy rzut oka, kiedy na nią patrzymy, nie napawa optymizmem. Wydaje się być surowa, brutalna, okrutna. Czy w takim razie oznacza, że w grudniu 2019 roku nie czeka nas nic dobrego? Wręcz przeciwnie, bo ta Runa, podobnie jak i wszystkie karty, ma wiele znaczeń. Dowiesz się o nich z lektury mojego artykułu.