Najnowsze wpisy

9 Hagalaz - Karta na lipiec 2020

Dzisiaj już ostatnie rozważanie nad energiami Run. Ale nie martwcie się, Kochani. Na YouTube znajdziecie wiele moich filmów z Runami i o Runach. Tytuły cykli podałam w tekście tego artykułu. Oglądając moje filmy z Runami, jeszcze długo możecie cieszyć się ich dobrą energią.  Do tego na blogu przez dwa lata opisywałam poszczególne Runy jako kartę miesiąca. Wszystkich kochających Runy zapraszam serdecznie.

Czy lubisz happy end?

Jak odmienić swoje życie, by było spokojne, szczęśliwe pod każdym względem? Czy jest to możliwe? Czy można tylko o tym marzyć? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na te pytania zapraszam do przeczytania artykułu, a przekonasz się, że możesz i Ty być spełnionym człowiekiem. Ciekawe, prawda? W moim artykule znajdziesz opis dwóch medytacji prowadzonych według jednego scenariusza. Co niezwykłe, każda z wizji była kompletnie odmienna.

Do moich drzwi zapukał Leń

Czy pozwalasz sobie czasem nic nie robić, snuć się po domu, albo zajmować się tylko sobą? Jak często musisz uspokoić nerwy, potrzebujesz nabrać oddechu pełną piersią? Czy wiesz, że dobrze czasem zaprosić do swojego życia „słodkie leniuchowanie”? Jak smakuje Twoje „słodkie lenistwo”? Przeczytaj mój artykuł.  Przekonaj się sam.

Wyciągnij ręce - Anioł Fortunata spieszy z darami

Czego potrzebujesz dzisiaj? Pieniędzy, zdania egzaminu, pracy, rozwoju kariery? A może brakuje Ci miłości lub zdrowia? W medytacji poprawisz swoje życie, podniesiesz swoje wibracje i odnajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wystarczy, że podejmiesz decyzję i spróbujesz. Na moim kanale na You Tube znajdziesz sporo filmów z medytacjami na różne tematy. Gorąco zapraszam do obejrzenia, wysłuchania i do…

Runa 1 Fehu - Karta na czerwiec 2020

Runa Fehu na czerwiec 2020 roku pokazuje nam, jak nie załamywać rąk i jak nie poddawać się złym myślom. Jej energia pozwala rozwijać siebie i swoje pomysłu w dobrym realizowaniu planów rozwoju biznesu, czy zarabianiu pieniędzy, daje nowe, dobre rozwiązania, by móc powiedzieć: „Mam wszystko, czego potrzebuję ja sam i moja rodzina”.

Dzień Matki

Jutro Dzień Matki, święto zupełnie wyjątkowe. Pozwoliłam sobie na nieco wspomnień, refleksji, czułych słów na temat Mojej Wyjątkowej Mamy. Liczę, że i Wy, kochani Czytający, jesteście równie mocno przywiązani do swoich Mam. Pamiętajcie o Nich, nawet, jeśli Wasze relacje nie były przez lata najlepsze. Mama to mama. Choćby była ostra, oschła, czy surowa, kocha Was całym sercem. Pamiętajcie o tym i zadzwońcie do Niej jutro, by poczuła, że jest Wam bliska.

Leczący dotyk własnych dłoni - część 4

  Moi Drodzy, przed nami kolejna część cyklu „Leczący dotyk własnych dłoni”. Mam nadzieję, że czujecie już wyraźnie efekty swoich działań. Niesłychane jest, ile dobrego potrafi dać ta niezwykle prosta metoda. Leczymy sami siebie. Czy to nie jest nadzwyczajne? Od początku istnienia ludzkości wiadomo, że nasze ciało i umysł, działające w symbiozie, potrafią się leczyć. Niestety, człowiek zapomniał o tym, skuszony medykamentami. A może warto wrócić do najbardziej naturalnych, a przy okazji...

Leczący dotyk własnych dłoni - część 3

W tym artykule poznacie kolejne tajniki sztuki leczenie dotykiem własnych dłoni. Dla wielu może brzmi to dziwacznie, niedorzecznie, ale ta technika znana jest od bardzo, bardzo dawna i sprawdziła się w wypadku nieskończonych wręcz ilości ludzi. Zachęcam Was z całego serca do spróbowania. W dzisiejszym artykule kolejne trzy układy rąk. Poznacie pozycje - Nadbrzusze”, „Środek ciała” oraz „Podbrzusze”. Oczywiście, jak wszystko, i ta metod wymaga cierpliwości, ale warto się w nią uzbroić dla...