Najnowsze wpisy

Córko, musisz mi pomóc, bo… jestem twoim ojcem - karta „Zdrowy styl życia”

Istnieje znane powiedzenie - „Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego”. Wielu ludzi, niestety, doskonale wypełnia jego pierwsze założenie, zapominając o drugiej, tak ważnej części. Co to znaczy „kochać siebie”? Jak pokazuje historia moich dwóch młodych Klientek, znaczy to tyle, co dbać o swoje potrzeby, interesy, siebie stawiać na równi z innymi. Trzeba stać się mądrym egoistą, bo inaczej, nie kochając siebie, podporządkujesz życie innym, samemu z niego nic nie mając.

„Określ hierarchię”- czyli swary rodzinne

Czasem niektórzy ludzie tak zaplączą się w trudnej dla nich sytuacji, że nie widzą wyjścia, tracą grunt pod nogami i nie widzą rozwiązań, które są w zasięgu ręki. Przeczytajcie historię jednego z moich Klientów. Dowiecie się, jak zaledwie jedna karta podpowiedziała mu szereg rozsądnych działań, które doradziły Jego historię do szczęśliwego zakończenia.

Karta na marzec 2019 - Runa 19 Ehwaz

Karta na marzec, Runa 19 Ehwaz, dodaje nam energii w snuciu planów dotyczących nas samych. O ile dwa poprzednie miesiące stanowiły swoiste przygotowanie do działania, teraz, w marcu, zdecydowanie warto je podjąć. Pamiętaj, że najważniejsze, co możesz zrobić, to uczynić pierwszy krok. A potem kolejny i kolejny. Oczywiście, by odmienić życie, trzeba i wytrwałości i cierpliwości. I o nich mówi Runa 19 Ehwaz. Marzec poświęcimy, wg przesłania karty, nade wszystko partnerstwu i odmienianiu go na...

Pierścionek z brylantem, karta „Cierpliwość” i… ślub

Jak wiele bardzo ważnych kwestii w życiu, tak samo narzeczeństwo, oświadczyny, czy ślub mają swój czas. Niestety, nie należy zbyt naciskać, przyspieszać tego, co ma przyjść. Ważne decyzje trzeba podejmować czasem na chłodno. Oczywiście, zawsze wspólnie. W przeciwnym wypadku można srodze się rozczarować. Najważniejsza jest cierpliwość, umiejętność porozumienia z drugą osobą i mądre rozłożenie w czasie bardzo istotnych, życiowych kroków.

Karty na luty 2019 - specjalnie spóźniona, czyli ciekawy eksperyment

Tradycyjnie na początku każdego miesiąca losuję kartę, która nadaje kierunek życiowym działaniom i zmianom. Tym razem wylosowałam dwie karty, Runę Perthro i odwróconą Runę Odhala. Ale, w odróżnieniu od wcześniejszych miesięcy, zmieniłam sposób postępowania. Przeprowadziłam swoisty eksperyment. Nie publikowałam artykułu od razu, ale rozmawiałam z Klientami i rodziną, by dowiedzieć się, jak energia obu Run oddziaływała na ich poczynania. Wnioski, jak zwykle, są bardzo ciekawe. Zapraszam Was...

Karty na styczeń 2019

Zaczął się już nowy, 2019 rok. Pewnie jesteście ciekawi, co nas wszystkich czeka. Tym razem, odmiennie niż zwykle, wylosowałam 3 karty z talii „Anielska Odpowiedź”. Co ciekawe, te właśnie karty pojawiały się w rozkładzie, który robiłam dla kilku moich Klientek. I co specyficzne, ich obawy, lęki i problemy oraz wątpliwości – różniące się zupełnie od siebie – otrzymywały niezmiennie tę samą odpowiedź. Wniosek z tego, że Karty Anielskie niosą bardzo uniwersalne przesłania. Przeczytaj, co...

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2018

W ten niezwykły dla wszystkich czas chciałam Wam życzyć pomyślności, zdrowia i znalezienia najprostszych rozwiązań wszystkich problemów. Zapraszam Was serdecznie do przeczytania świątecznego wiersza mojej siostry.

Karta na grudzień 2018 - Karta „Nie przestawaj”

Choć czujesz się zmęczony, choć kończy się rok, co z reguły nie nastraja do snucia nowych planów, czy dużego wysiłku, karta na grudzień ma zupełnie inny przekaz. Mówi – działaj, planuj, idź do przodu. Rozwijaj się. Zbierz w sobie siły, by tak rozplanować życie, by nikt nie mógł stanąć Ci na drodze i mówić, co masz robić. Podejmij wielkie wyzwanie, jakim jest tworzenie noworocznych planów, uwierz, że da się je zrealizować, działaj i nigdy się nie poddawaj.