Najnowsze wpisy

Karta „Poczucie humoru”- czy trudno nas rozśmieszyć?

Mówi się, że śmiech to zdrowie. Mówi się o tych, którzy są zawsze uśmiechnięci, że się ładnie starzeją, bo ich zmarszczki nie powstały z racji trosk i zmartwień, ale z powodu wiecznego uśmiechu na twarzy. Bycie radosnym nie jest proste, ale można się go nauczyć. Jest doskonałą metodą na wszelkie życiowe przypadłości i niespodzianki losu. Śmiech uzdrawia, poprawia kondycję ciała i duszy, daje nadzieję. Wydzielane w czasie śmiechu endorfiny mogą uzależnić, czego Wam wszystkim i sobie życzę.

Moja data urodzenia - „Tajemnica daty urodzenia” - część 2

W oparciu o treść mojego poprzedniego artykułu, dotyczącego tajemnicy daty urodzenia, mogliście pobawić się w detektywów badających swoje własne cechy charakteru na podstawie daty urodzin. A jeśli powiem Wam, że nawet Wasze imię i nazwisko odgrywa ogromną rolę w kosmicznym planie dotyczącym Waszej egzystencji we wszechświecie, uwierzycie mi na słowo, czy policzycie i sprawdzicie sami? Zapraszam do lektury tekstu o tajemnicy ukrytej w imieniu i nazwisku.

Tajemnica daty urodzenia - część 1

Każdy z nas może dowiedzieć się, jak kształtuje się jego życiowa ścieżka i los, jakie ma talenty, a z jakimi cechami charakteru przyjdzie mu się zmagać. Taka wiedza zawarta jest w dacie urodzenia każdego człowieka. Tym właśnie od tysięcy lat zajmuje się numerologia. Wszystkich, których interesuje to zagadnienie, zapraszam do lektury mojego artykułu, w którym krótko scharakteryzowałam wibracje poszczególnych cyfr, na które składa się zsumowana data urodzenia każdego z nas.

Karta na lipiec 2019 - Runa 2 Uruz

W lipcu 2019 roku ochraniać będzie nas energia Runy 2 Uruz. Ta pełna dynamiki karta, wylosowana w układzie prostym, jest pełna optymizmu, daje nadzieję na powodzenie w każdej dziedzinie życia. Mówi o uzdrowieniu, czyli o poprawie, która nastąpi w życiu. Lepsze będą pieniądze, praca, kontakty z ludźmi, kreatywność i uczucia. Ale, pamiętajcie, Drodzy Czytelnicy, że Runa 2 Uruz może pojawić się też w pozycji odwróconej. Wtedy jej przesłanie jest swoistym ostrzeżeniem. Runa mówi – STOP! Przed...

Czar medytacji - miłość

Chciałam zaproponować Wam lekturę tekstu opartego na prawdziwych medytacyjnych przeżyciach mojej Klientki. Jej sytuacja była bardzo specyficzna. Zakochała się, ale czuła, że w tej miłości jest coś dziwnego. Co? Dowiesz się z mojego tekstu. Zaskakujące jest to, że w medytacji z Aniołami moja Klientka odkryła, że we wcześniejszych dwóch wcieleniach łączyły ją różne relacje z ukochanym mężczyzną, czyli spotkali się już wiele wcześniej. Więcej nie zdradzę. Zapraszam do lektury artykułu.

Perełki z biblioteczki „Dziesięć Anielskich Przesłań”

Ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i energetyczne – oto, jak „zbudowany” jest człowiek widziany oczyma ludzi związanych z praktykowaniem i odkrywaniem w sobie duchowości. Każde ciało wymaga odpowiedniego traktowania i „pokarmu”. O tym, jak dbać o każde z nich, przeczytasz w moim artykule, który został oparty na książce „Dziesięć Anielskich Przesłań” autorstwa  Doreen Virture. Naucz się, jak być dla siebie dobrym, jak siebie kochać, akceptować i nie zakłócać energii krążącej między...

Anioł Opiekun Twojego Domostwa

Każdy dom, każde mieszkanie ma swojego Anioła Opiekuna. Możesz w to wierzyć, lub nie, ale wystarczy kilka minut medytacji, by zobaczyć tę świetlistą postać. Jednak nawet najwięksi niedowiarkowie, których trudno namówić na medytację, czują, że ich dom ma dobrą lub złą energię. A to zawsze wymyka się racjonalnemu oglądowi. Spróbuj powędrować ze mną w czarujący świat Aniołów, a spotkasz tam postać, która dba o Twoje domostwo.

Karta na czerwiec 2010 - Runa 12 Jera

W czerwcu 2019 towarzyszyć nam będzie energia Runy 12 Jera, która jest kartą obfitości, zmian na lepsze i nadziei. Niemniej, by wszystko, co dobre mogło się zdarzyć, musisz ułożyć precyzyjny plan działania, by uaktywnić swoje działania. Dopiero wtedy zrealizujesz marzenia – gdy będziesz wiedzieć, dokąd dążysz i co trzeba zrobić, by tam dotrzeć. Runa Jera rozlicza nas też w pewien sposób z noworocznych planów i postanowień, by zmieniać swoje życie na lepsze. Czy udało Ci się dotrzymać danego...