Najnowsze wpisy

Wrześniowe przepowiednie w 2020 roku - zdrowie

JAN KOCHANOWSKI w wierszu „Na zdrowie” tak pisał: „Szlachetne zdrowie, / Nikt się nie dowie, / Jako smakujesz, / Aż się zepsujesz”. Kto chce zadbać o swoje zdrowie, by się nie psuło? Jak to zrobić i jak cieszyć się zdrowiem do późnej starości? Z pomocą Aniołów łatwo będzie odnaleźć odpowiedź na te pytania.

Wrześniowe przepowiednie w 2020 roku - miłość

Najpiękniejsza, najszczersza, ta jedyna, ta do końca, budująca, wzruszająca - i jeszcze długo możemy szukać słów, by określić miłość. Uczucie, które może przenosić góry, które zmienia człowieka na lepsze, które jest marzeniem każdego z nas. Kiedy chcemy coś naprawić w związku  lub po prostu cieszyć się miłością, może zaprosimy Anioły do swojego życia i do naszej miłości? Przeczytasz o uczuciach w tym artykule na wrzesień, zapraszam…

Wrześniowe przepowiednie w 2020 roku - finanse

Jak być bogatym i szczęśliwym? Na te pytania od wieków ludzie poszukują odpowiedzi, czy każdy znajdzie bogactwo? A może „urodzi się ze stóweczką w dłoni”? Czy poszukujemy tylko bogactwa materialnego? Czy chcemy być mądrzy, zdrowi, bogaci i przystojni i ładni? W artykule na wrzesień poszukaj odpowiedzi. „Pieniądze szczęścia nie dają, lecz / Kufereczek stóweczek daj Boże” tak śpiewała Danuta Rinn. I ja też Wam wszystkim życzę takiego czarodziejskiego kufereczka.

Karta na wrzesień 2020 - Opieka Archanioła Jofiela

Karta Anioła Jofiela to karta na wrzesień 2020 roku. Ten Archanioł to opiekun mądrości, radości, oświecenia, medytacji, intuicji  i wrażliwości, odczuwania zmysłami i sercem. W moim artykule znajdziesz szczegółowe omówienie karty, jej symboliki. Dowiesz się, jak Archanioł pomoże Ci w rozwoju.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Najtrudniejszy pierwszy krok - czy masz dosyć odwagi, by zawalczyć o swoją miłość, o swój biznes, o spełnienie marzenia? Nie bój się, spróbuj, a przekonasz się, że to nie takie straszne, że nie boli. Wystarczy „chcieć, by móc”, tak mówi stare przysłowie. Czy mądrość tego przysłowia przemawia do Ciebie, czy potrafisz wykrzesać z siebie ochotę, by zacząć robić coś fajnego dla samego siebie, by zrobić ten pierwszy mały krok?

Miłość niejedno ma imię

Każda miłość jest inna, najpiękniejsza, najczulsza. Nie jest ważne, czy mamy lat 15, 40, czy 65. Dajmy sobie szanse na to, by się szczęśliwie zakochać. Uwierzmy, że miłość może być szczera. Otwórzmy nasze serca na dawanie i branie miłości. A to, niestety, nie jest wcale takie łatwe. Spróbujcie cieszyć się sobą i swoimi, nowymi uczuciami. Mam nadzieję, że pięknymi.

Chcę miłości!!!

Czym dla Ciebie jest miłość? Tęsknotą, marzeniem, spełnieniem, przekleństwem, czy niewolą? A może miłość daje Ci poczucie bezpieczeństwa, spełnienia i radość z bycia z tym  kimś wyjątkowym, którego nasze serce wybrało na towarzysza?  A czym jest miłość dla mojej Klientki, Pani E., dowiecie się, kiedy przy filiżance dobrej kawy, czy aromatycznej herbaty przeczytacie ten artykuł.

9 Hagalaz - Karta na lipiec 2020

Dzisiaj już ostatnie rozważanie nad energiami Run. Ale nie martwcie się, Kochani. Na YouTube znajdziecie wiele moich filmów z Runami i o Runach. Tytuły cykli podałam w tekście tego artykułu. Oglądając moje filmy z Runami, jeszcze długo możecie cieszyć się ich dobrą energią.  Do tego na blogu przez dwa lata opisywałam poszczególne Runy jako kartę miesiąca. Wszystkich kochających Runy zapraszam serdecznie.